ArabicDutchEnglishTurkish

Hakkımızda

Joure Kozmetik olarak ürünlerimizi; uluslararası standartlarda ithal edilen hammaddeler ile Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın kriterlerine göre üretmekte ve son kullanıcıya ulaştırmaktayız. Bünyemizde çalışan uzman kimyagerlerimiz tarafından sağlık ve hijyen standartlarında;

Parfüm, Oda Kokuları, Kolonya, Araç Kokusu, Body Mist, Hair Mist, Krem, Sabun, Masaj Yağı, Mum gibi ürünler üretilmektedir.

Ürünlerimizi kendi markalarımız olan Joure Perfume ve Lovex Perfume Satış Lokasyonlarında müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca Joure Kozmetik olarak yurtiçi ve yurt dışından gelen talepler doğrultusunda Privet Label olarak üretim de yapmaktayız.

HİKAYEMİZ

Yel değirmenleri ile meşhur bir kasaba, mücadeleci bir ruh, özgürlüğünü arayan beden, cesareti ile göz dolduran bir yürek, değirmenlerine savaş açacak kadar inanç…
Yaz akşamları iç titreten naiflikte bir rüzgar kadar etkileyici notaların esintisi… 
Böyle başladı hikayemiz. Yüzlerce farklı kokunun eşsiz uyumu, üst orta ve alt notalar, farklılıkları içindeki dengenin ahengi… Yurtdışında başlayan üretim tecrübemizi hem ülke hem dünya genelinde adından saygı ile bahsedilen bir marka haline getirebilmek düşüncesi ile yola çıktık.


Dünyaca ünlü esans firmaları ile çalışarak, şirket bünyesinde yer alan parfümörlerimiz ile notalara farklı bir ruh katıyoruz.
GMP, IFRA,Sağlık Bakanlığı gibi yasal düzenlemeler ile kullanıcılarımıza sağlıklı ve güvenilir ürünler sunuyoruz. Herkes tarafından kabul gören ve güncelliğini koruyan kokulara kreatif ürünlerimizle enerji katıyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini esas alarak üretmek, yüzlerde gülümsemeyi hedefleyerek notaların esintisini hissettirmek.

VİZYONUMUZ

Üretimdeki gücümüzü kaliteli, yenilikçi ve güvenilir olanla birleştirerek uluslararası alanda bilinen bir marka olmak.

joure-hakkimizda-products

NEDEN JOURE KOZMETİK?

Müşteri kavramının, değişen çağın pazarlama araçlarının ve işletme davranışlarının merkezinde olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için yatırımlarımızın büyük kısmını, yine insan kaynağına aktarıyoruz. Kalite ve güvenilirlik, şirket misyon ve vizyonuna uygun olarak geliştirdiğimiz stratejik hedeflerin başında geliyor. Çünkü biliyoruz ki alternatifler arasında kaliteli ürünlerle farkındalık yaratabilirsiniz. Yine çok iyi biliyoruz ki sağlık temelinde güvenilir ürünler ortaya koymalıyız ki değerlerimiz ile çatışmayalım. İnsana ve doğaya saygıyı temel alan anlayışımız ile üretim yapıyoruz.

joure-notaların-altin-esintisi
Joure Perfume