Joure Perfume olarak, insanın ruhuna dokunan noktalara değinmeyi ve bu kıpırtıları canlandırmayı hedefleyerek yola çıktık. İnsan zihninin en son unutabileceği olgu olan koku, akıllarda kalabilecek pek çok ana hizmet ediyor. Bizler de bu yolda sizlere eşlik etmek üzere yolculuğumuza başladık. Teninizin kendinize has kokusunu da koruyacak şekilde özenle hazırlamış olduğumuz parfümler, ardınızda unutulmaz kokular bırakacak. Biricikliği temel alarak ilerlediğimiz bu yolda, her kişinin kendi niteliklerine uygun parfüm arayışını başarıyla tamamlayabilmesini öncelikli kıldık.

Bayilik vererek ilerlediğimiz bu süreç boyunca gözde olan esans firmaları ile çalışarak parfümörlerimiz ile birlikte yeni dokunuşlar ortaya koyuyoruz. Attığımız her adımda sizin sağlığınız bizim önceliğimiz. Bu sebeple GMP, IFRA ve Sağlık Bakanlığı ile yasal düzenlemelerin yanı sıra güvenilirliği öncelikli kılıyoruz. Kaliteli bir dokunuşun aynı zamanda sağlıklı süreçlerle de yakından ilgisi olduğu bilinciyle hareket ediyoruz.

Üretim tesislerimizde uzman teknisyenlerle çalışıyor ve sizlere en iyisini sunabilmek için her bir aşamayı test ederek ilerliyoruz. Ürünlerimizin hiçbirini hayvanlar üzerinde denemiyor ve vegan üretimi destekliyoruz.Böylece ekolojik dengenin korunmasına karşı hassasiyetimizi de açıkça ortaya koyuyoruz. Ayrıca fason üretim yaparak başka firmaların bize olan güvenini de korumaya ve üretim devamlılığını sağlamalarına katkıda bulunuyoruz.

Kozmetik alanının oldukça riskli ve önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle üretimlerimizi test etmenin de ötesinde sizlerin beğenisini karşılayacak parfümler üretmek için daima kendimizi yeniliyoruz. Uzman parfümörlerimiz eşliğinde yeni kokular ve yeni notalar keşfederek sizleri özel hissettirecek o kokunun mimarı olmak için çaba gösteriyoruz. “Kokunuz, kimliğinizdir.” sloganıyla çıktığımız bu yolda kimliğinizi en doğru şekilde tanıtabilmenizi sağlıyoruz.

Joure Parfume olarak üretici firma olmanın yanında ihracat da gerçekleştiriyoruz. Birçok ülke ile imzaladığımız protokollerin sürekliliğini sağlayabilmek adına bütün yeniliklerimizi dünyanın her yerinde aynı anda aktif hale getirebilecek yeterli ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Dünyanın her yerinde dil değişebilir, gelenekler değişebilir ama parfüme olan hassasiyet evrenseldir. Bu nedenle bu konuda herkesin beğenisine hitap edecek en az bir kokumuz olduğu konusunda iddialıyız.

Notaların Altın Esintisi ”Joure Perfume”